W dniach 21-22.06.2023 r. uczestniczyliśmy w konferencji „Górskie Środowisko Walki – Doświadczenia i Perspektywy” zorganizowanej przez Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki. Była to okazja do zapoznania się z cennymi informacjami na temat kierunków rozwoju w tej dziedzinie. Mamy wiele wniosków, które pomogą nam dostosować nasze rozwiązania do wykorzystania przez sektor bezpieczeństwa.
