Ortofotomapy

Tworzymy zobrazowania 2D w postaci ortofotomapy wykonanej przez drona. W stosunku do tradycyjnych metod tworzenia ortofotomap (z wykorzystaniem samolotu bądź obrazowań satelitarnych), wyróżnia nas dużo niższy koszt i większa elastyczność. Możemy w bardzo krótkim czasie dotrzeć na miejsce zlecenia, dokonać niezbędnych pomiarów i dostarczyć gotowe pliki. Ponadto, zajmujemy się prezentacją danych fotogrametrycznch przy pomocy narzędzi webowych. Z chęcią umieścimy nasze mapy na Twojej stronie internetowej, ustalając przy tym odpowiedni dla Ciebie sposób prezentacji. Wyniki zobrazowania będą bardzo łatwo dostępne, bez konieczności wykorzystania specjalistycznego oprogramowania. Tego typu wizualizacje znacznie zwiększają atrakcyjność prezentacji i poszerzają potencjał marketingowy każdego biznesu.


Szybkość i oszczędność Wykonanie oraz przeliczanie ortofotomapy przy użyciu drona jest dużo szybsze w porównaniu z obrazowaniami satelitarnymi. Zasadniczą przewagą jest to, że jesteśmy w znacznie mniejszym stopniu zależni od pokrywy chmur. Nie musimy również czekać na przesyłanie danych oraz odpowiednią konstelacje satelitów. Jest to także sposób dużo mniej kosztowny niż wykorzystanie samolotu. W zobrazowaniach niewielkich połaci terenu gotowe pliki możemy przekazać bezzwłocznie, w miejscu wykonania nalotu.
Precyzja i elastyczność Zależy nam na tym, by nieustannie się rozwijać, dlatego chętnie dopasujemy się do charakterystyki zlecenia. Precyzja naszych pomiarów w znaczący sposób ułatwi podejmowanie decyzji oraz pozwoli uniknąć kosztownych błędów. Dzięki obrazowaniu z niższego pułapu, wykonaną przez nas ortofotomapę wyróżnia dużo większa dokładność. W przypadku cyklicznych pomiarów nasz system gwarantuje powtarzalność. Raz wykonany pomiar może zostać powtórzony w dowolnym czasie w ten sam sposób z dokładnością co do 1,5 cm. Eliminujemy w ten sposób ryzyko przesunięcia dwóch zobrazowań wykonanych w różnym czasie.
Wizualizacje i marketing Nie potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania by korzystać z efektów naszej pracy. Ortofotomapa świetnie nadaje się do umieszczenia na stronie internetowej. W procesie planowania inwestycji zyskujesz łatwy dostęp do terenu, który obejmuje. To pomoże Ci zaplanować działania bez wychodzenia z domu. Umieszczenie ortofotomapy na stronie internetowej może skutecznie wspomóc działania marketingowe Twojej firmy. Szczególnie przydatne w branży deweloperskiej i oznaczeniu zakresu i wielkości działek. Znajduje to swoje zastosowanie przede wszystkim w geodezji i branży deweloperskiej. Cykliczne wykonywanie ortofotomap inwestycji pozwoli unaocznić progres lub zauważyć odstępstwa od pierwotnych planów.

Korzyści

Niski koszt Koszt wykonania ortofotomapy z drona jest zazwyczaj niższy niż koszt korzystania z lotniczych zdjęć satelitarnych lub wynajęcia samolotu do wykonywania lotów. Drony są także bardziej ekologiczne i nie wymagają tak dużych nakładów finansowych jak tradycyjne metody uzyskiwania zdjęć lotniczych.
Dokładność pomiarów Ortofotomapy wykonane z dronów pozwalają na uzyskanie dokładnych danych dotyczących terenu i wód, co jest szczególnie istotne w przypadku planowania i projektowania różnego rodzaju inwestycji w gospodarce wodnej.
Szybkość i efektywność Drony są w stanie szybko przeskanować dużą powierzchnię, dzięki czemu uzyskanie ortofotomapy z drona jest szybsze i bardziej efektywne niż w przypadku korzystania z lotniczych zdjęć satelitarnych. Dodatkowo, drony pozwalają na uzyskanie bardziej szczegółowych zdjęć z mniejszej wysokości, co przekłada się na większą dokładność pomiarów.
Łatwość dostępu Ortofotomapy umieszczamy na życzenie na stronie internetowej klienta. Odczytać mapę może każdy w dowolnej chwili bez specjalistycznego oprogramowania.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.