Gospodarka Leśna

Praca leśnika wiąże się z odpowiedzialnością za ogromne połacie terenu. Administracja takim obszarem wymaga dużo czasu, sił i środków. Przy pomocy dronów wykonywanie codziennych zadań może zostać maksymalnie uproszczone


Inwentaryzacja Fauny Zliczanie populacji zwierząt leśnych może być znaczne prostsze przy pomocy drona niż w sposób klasyczny. Dron z kamerą termowizyjną zawisający na dużej wysokości jest niemal niesłyszalny, przez co nie płoszy zwierzyny. Dzięki wykrywaniu ciepła generowanego przez zwierzęta z łatwością poradzi sobie nawet w obszarze gęstego zalesienia. Tak przeprowadzone obserwacje pozwolą z dużą dokładnością określić populację gatunków. Praca z użyciem drona jest również dużo wydajniejsza. Możliwe jest wówczas przeczesanie dużego obszaru bez angażowania wielu osób.
Zobrazowanie skuktków klęsk środowiskowych Wyniszczające lasy klęski żywiołowe co raz śmielej odwiedzają nasz kraj. Aby zobrazować skalę zjawiska, z chęcią pomożemy w wykonywanie nalotów z szacowaniu szkód. Wykonane przez nas naloty charakteryzują się bardzo dużą precyzją. Po wszystkim przedstawimy szczegółowy raport o lokalizacji oraz wielkości szkód wyrządzonych przez żywioł.

Korzyści

Dostępność Dostęp do trudno dostępnych terenów bez ingerencji w życie fauny
Sprawność Sprawny pomiar ogomnych przestrzeni administrowanych terenów
Oszczędność Brak konieczności angażowania dużej ilości ludzi do wykoniania pomiarów
Ochrona przeciwopożarowa Obserwacja, detekcja i monitorowanie obszarów zagrożonych pożarem

Skontaktuj się w sprawie wyceny

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.

    Przykładowe realizacje